Březen 2017

Pár informací o mě

7. března 2017 v 10:00 | *BasicGirl* :-* |  O mě
Ahoj čtenářky a čtenáři!
Napadlo mě,že by bylo fajn,kdybych Vám něco řekla o mě. Takže jsem se rozhodla napsat tento článek. Jméno zde zatím uvádět nebudu,možná časem až budu mít nějaké pravidelné čtenáře a získám k nim určitou důvěru. Je mi 14 let a chodím do 8.třídy základní školy v Ostravě. Moje nejoblíbenější předměty jsou zeměpis a angličtina,s čímž se pojí i jeden z mých největších koníčků a to cestování. Miluju poznávat nové místa,kulturu i lidi. Místo,které mě zatím nejvíce fascinovalo byla Amerika. Způsob života například tady v Česku a v Americe je velmi odlišný a proto je mým snem se jednou odstěhovat do Ameriky.Navštívila jsem již12 cizích zemí a hodlám své obzory dále rozšiřovat. Teď zpátky k základnim informacím o mě. Mám staršího bratra,který už bydli sám. Zato jsem upřímě moc ráda,protože dělit se o pokoj s tehdy 20 letým chlapem není nic příjemného. Smějící se Pokud máte také staršího nebo i mladšího sourozence můžete mi napsat do konetářů jak s ním vychazíte,pokud máte společný pokoj. Mezi mé další záliby patří sport,především cyklistika a badminton,tyto sporty dělám závodně. Moje nejoblíbenější barvy jsou fialová a červená,ačkoliv od fialové pomalu upouštím. Myslím,že toto by pro začátek stačilo,ale pokud Vás něco zajímá nebojte se napsat mi do komentářu! Budu moc ráda,když napíšete i jiné komentáře,popřípadě se nezapomeňte zúčastnit hlasování v anketě. Snad se Vám dnešní článek líbil.
Tak zase příště,zatím ahoj.
*BasicGirl* Líbající

Moje morčátko

6. března 2017 v 10:00 | *BasicGirl* :-* |  Zvířata
Ahoj čtenářky a čtenáři!
Dnešní článek bude o mojem malém chlupatém klubíčku. Jmenuje se Fíček, je mu rok a půl a je to hladkosrsté morčátko. Je nádherně zbarvený-barvy tlapek ma dokříže,každé ouško jiné barvy a je to trikolórka. Má dvě hlavní záliby a to samozřejmě papání-nejradší má salát a dále rád chodí po celém bytě. Povedlo se mi ho docela dobře ochočit,takže nikam nezdrhá a nezalezá,ikdyž občas je jeho zvědavost silnější než vychování Smějící se. Máme ho jako pejska v trošku menších rozměrech,protože kamkoliv po bytě jdu,doprovází mě jako můj osobní strážce. Jmenuje se sice Fík jak jsem již zmínila,ale často mu říkám úplně jinak. A to například Rozhlas,protože když chodí nebo běhá tak si pořád chrochtá a kvíka a vydává další zvuky. Takže to vypadá jako by roznášel žhavé novinky po vesnici Smějící se. Zrovna když píšu tenhle článek se na mě dívéá jeho krásnyma černýma očkama a občas si neco chrochtne. Je to prostě úplné zlato a bereme ho jako plnohodnotného člena naší rodiny. Napište mi do komentářů,jestli taky máte morče nebo jakékoliv jiné zvířatko a jaké má přezdívky.
Snad se Vám tento kratší článek líbil. Tak zase příšte,zatím ahoj.
*BasicGirl*Líbající

Přivítání na mém blogu

5. března 2017 v 19:43 | BasicGirl
Ahoj čtenářky a čtenáři!
chtěla bych Vás přivítat na mém novém blogu. Jako první článek jsem se rozhodla udělat pár informací o mě a o čem tenhle blog vlastně bude.
Mezi mé záliby patří sport,móda,cestování,zvířata a kosmetika. A právě těhle vecí se bude týkat můj blog,bude především o cestování,módě,ale i o zážitcích z běžného dne. Často s rodiči jezdíme do zahraničí a tudíž se můžete těšit na články o jednotlivých dnech dovolené a samozřejmě i fotky. Již na konci dubna poletím do Usa,takže to bude první cestovatelský deník. Doufám,že časem se najdou lidé,které mé psani bude bavit a budou mě podporovat. Budu ráda,když mi do komentářu napíšete jaký článek by se Vám líbil a popřípadě se přihlásíte k odběru. Tak zase příště,zatím ahoj
*BacisGirl*Líbající